Ben jij autonoom kunstenaar en op zoek naar een prachtig atelier in het centrum van Rotterdam?
Zoek jij een groot, hoog en licht atelier in het centrum van Rotterdam? Per 1 juli 2026 komt dit ruime atelier beschikbaar in de Drievriendenstraat 26. Het atelier heeft twee aparte bergruimtes, een entresol en een eigen waterpunt. Door de grote raampartij is het atelier erg licht. Dit pand is een pand van SKAR, waardoor je hier voor een langere tijd je atelier kan huisvesten.
Beschikbare atelierruimte:
- Ruimte: A0.08
- Op de begane grond, met entresol én berging
- Oppervlakte: 96 m²
- Beschikbaar: 01-07-2026
- Kale huur (excl. btw, p/m): €620,34
- Voorschot servicekosten (excl. btw, p/m): €256,00
- Totale huur (incl. btw, p/m): €1060,37
- Dit atelier is te delen met medehuurders.
Per 1 juli worden de prijzen geïndexeerd met 2,7%, waardoor de prijs kan afwijken.
In de Drievriendenstraat gaan we starten met onze energieaanpak. Dit betekent dat we bezig zijn met het opzetten van projecten die de servicekosten minder afhankelijk maakt van externe invloeden.
Over deze locatie:
Op deze locatie vlak bij Centraal Station bevinden zich 28 ateliers. Het voormalig schoolgebouw is in eigendom van SKAR. Diverse disciplines zijn hier vertegenwoordigd.
Ben jij geïnteresseerd in dit atelier, ben je autonoom kunstenaar en ben je ingeschreven op de kandidatenlijst van SKAR? Dan kan je jezelf via onderstaand formulier aanmelden voor een bezichtiging. Wij zullen dan contact met je opnemen wanneer we denken dat je een match bent voor deze werkruimte.