Menu Sluit
EN

De Lange Hilleweg 235 – A1.5 Atelierruimte beschikbaar van 44m2

Werkruimte in voormalig schoolgebouw binnen een actieve makersomgeving

Aan De Lange Hilleweg 235 in Rotterdam komt een atelierruimte beschikbaar binnen een voormalig schoolgebouw van SKAR Ateliers. Het pand huisvest circa 17 ateliers en wordt gebruikt door een diverse groep kunstenaars en makers.

De Lange Hilleweg 235 is een kleinschalige, werkgerichte locatie waar makers de ruimte hebben om in alle rust te werken, met tegelijkertijd een duidelijke verbinding met de wijk Bloemhof. Huurders openen regelmatig hun deuren tijdens open ateliermomenten, zoals Kunstroute Charlois.

Waarom De Lange Hilleweg 235?

Deze locatie kenmerkt zich door:

  • een karakteristiek voormalig schoolgebouw,
  • een vaste groep kunstenaars en makers,
  • een praktische en nuchtere werkomgeving,
  • deelname aan open atelier- en kunstroute-initiatieven,
  • goede bereikbaarheid binnen Rotterdam-Zuid.

Beschikbare ruimte

  • Ruimte: Atelier 105
  • Oppervlakte: 44 m2
  • Verdieping: 1ste Etage
  • Beschikbaar: per direct

Huurprijs

  • Kale huur (excl. btw, p/m): €293,35
  • Servicekosten (excl. btw, p/m): €111,91
  • Totale huur p/m excl btw: € 405,26
  • Totale huur (incl. btw, p/m): €490,36

Voor wie?

Deze atelierruimte is geschikt voor zelfstandige kunstenaars en makers die op zoek zijn naar een betaalbare werkplek binnen een professioneel beheerd SKAR-pand, met ruimte voor focus en eigen praktijk.